Sunday, 2018-07-22, 10:58 PM
Welcome Guest | RSS

My site

REZULTATE CONCURS INTERJUDETEAN

La concursul InterJudetean "Ziua Pamantului 2010" au participat 37 de scoli dintre care 7 scoli din judetul Prahova
Castigatorii acestui concurs pe sectiuni:
1. Afise Postere
 
BITA ALEXANDRU                                                             ANTONE ANDREAS                                                             
PREMIUL I                                                                               PREMIUL II                                                                      
               
GR.SC. INDUSTRIA STICLEI                                        Liceul Teoretic Brezoi - CDI, Judeţul Vâlcea                                 
PREMIUL III
RĂDAC ALEXANDRU   Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu” – Orăştie, judeţul Hunedoara 
                                                  
 
2.  DESENE - GRAFICĂ
PREMIUL  I
FLOROIU RUXANDRA   SC. 1 BOLDESTI
ALEXANDRU IONUT     GR.SC INDUSTRIA STICLEI  BOLDESTI
LICU DIANA                    SC. 1 BOLDESTI
POPTEAN RENATA        CLUBUL COPIILOR HUEDIN
 
 
         
 
PREMIUL II
 ION IONUT ALEXANDRU    COLEGIUL C. NENIŢESCU BUCUREŞTI
 NIŢĂ BOGDAN                     SC. 1 BOLDESTI
 GALANTON GABRIEL         PALATUL COPIILOR VASLUI
 CALISTRU IULIA                 SC.  LILIESTI - BAICOI , PRAHOVA
 
   
 
          
 
PREMIUL III
PASCALAU EMANUELA                        LICEUL TEORETIC PECIU NOU
PASCALAU DAVID                                 LICEUL TEORETIC PECIU NOU
MIHAI TEODOR                                      SC LILIESTI – BAICOI
 URSACHI ANDREEA                             SC LILIESTI – BAICOI
 
              
 
 
 
3.PREZENTARI MULTIMEDIA
PREMIUL I
BUCEAG CRISTINA SC LILIESTI- BAICOI
DOBROTENCO VLADUT GR. SC INDUSTRIA STICLEI
 
PREMIUL II
STOICA BIANCA IONITA IONELA SC CU CLS I – VIII POGONELE, BUZAU
 BUCUROIU FLORIN GR.SC INDUSTRIA STICLEI BOLDESTI
 MARIAN GAUREAN GR. SC AGRICOL , BISTRITA
 
PREMIUL III
 
MUDURE MARINA CLUBUL COPIILOR HUEDIN
PEDAN ALEXANDRA SC. LILIESTI – BAICOI
 BRATU ADRIAN GR. SC. INDUSTRIA STICLEI , BOLDESTI
 
4. FILM
 
 PREMIUL DE EXCELENTA       COLEGIUL AGRICOL VALEA CALUGAREASCA  -   Aparat foto digital
PREMIUL I
Firănescu Ana-Maria LICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI” CRAIOVA
 Iordache Ioana Roxana , Bucsă Elena Scoala cu clasele I-VIII, Pogonele, comuna Tintesti, judetul Buzau
 
PREMIUL II
 
Lambru Iulia Şcoala cu clasele I-VIII Maxenu, com. Ţinteşti, Jud. Buzău
Piţurcă Sorina ,Nicuţ Tiberiu LICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI” CRAIOVA
COLEGIUL AGRICOL VALEA CALUGAREASCA
 
PREMIUL III
CIOROBEA BEATRICE                       SC LILIESTI- BAICOI
MIRCESCU ALEXANDRU                  SCOALA  AMERICANA BUCURESTI
DOBROTENCO VLADUT                   GR. SC. INDSUTRIA STICLEI
 
5. Pagini - Web  / Site-uri:
 
PREMIUL DE EXCELENTA
 BITA ALEXANDRU          GR. SC INDUSTRIA STICLEI, BOLDESTI - aparat foto digital
 
PREMIUL I
 
MARTIS PAUL            LICEUL TEORETIC PECIU NOU
 
PREMIUL II
 
NISTOR CLAUDIU                        LICEUL TEORETIC PECIU NOU
GAVRILOIU CRISTIAN                GR. SC INDUSTRIA STICLEI
 
PREMIUL III
 
CIOBANU CATALINA            GR. SC. INDUSTRIA STICLEI
 
 
 
 
 
 
Sunday, 2018-07-22, 10:58 PM
Welcome Guest
Site menu
Login form
Search
Calendar
«  July 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Site friends