Sunday, 2018-07-22, 10:48 PM
Welcome Guest | RSS

My site

Site menu
Login form
Search
Calendar
«  July 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Site friends
Log In
Search
Calendar
«  July 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Site friends
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • CONCURS NAŢIONAL   " ZIUA PĂMÂNTULUI " , EDIŢIA III 2011


    Concursul s-a desfăşurat pe următoarele secţiuni:

    Ø   Afişe publicitare, postere,

    Ø   Realizare de pagini WEB/ SITE-uri

    Ø   Prezentări Multimedia

    Ø   Film

    Ø   Elemente de grafică


    În urma acestui concurs au fost premiaţi următorii elevi:

     

    2.  Secţiunea  Site-uri- Pagini Web


              PREMIUL I 

             NAN MIHAI                 CLS.- X ,    LICEUL TEORETIC "CAROL I", FETEŞTI
             Vieriu Alexandru     CLS. X -a,   Colegiul Tehnic Laţcu Vodă 

                                                     http://pulsestation.xhost.ro/poluare.html     
     
      PREMIUL II

           DRĂGHICI ROBERT ŞTEFAN ---- CLS. -X, COLEGIUL NAŢIONAL  "GEORGE   COŞBUC", MOTRU 

            POP LIVIU VASILE ---          CLS.-IX,   COLEGIUL NAŢIONAL  "GEORGE   COŞBUC",  MOTRU 

           PREMIUL III

            BIŢĂ ALEXANDRU,                   CLS.-XI, GRUP ŞCOLAR TEODOR DIAMANT  

     



    3.  Secţiunea Prezentări Multimedia


    PREMIUL I
    Bita Alexandru - Grup Scolar Teodor Diamant Vezi prezentare
    Darie Mihai - Grup Scolar Teodor Diamant    Vezi prezentare
    Stanciu Ximena - Scoala Nr.1 Boldesti Scaeni Vezi prezentare
     
    PREMIUL II
    Dobrotenco Vladut - Grup Scolar Teodor Diamant 
    Copoiu Miruna - Colegiul Tehnic Latcu-Voda Siret   Vezi Prezentare
    Ursachi Andreea - Scoala Lilieci Baicoi Vezi prezentare 
     
     PREMIUL III
    Bontas Izabela - Scoala Lilieci Baicoi Vezi prezentare
    Guzu Ionut - Colegiul Militar Breaza Vezi prezentare
    Trip Mona - Liceul Tehnologic Dobresti  Vezi prezentare

    4.  Secţiunea Film

             PREMIUL DE EXCELENŢĂ

                ASOFIE MIHAI,     CLS. XI,  COLEGIUL AGRICOL

                                      GH. IONESCU   SISEŞTI, VALEA CĂLUGĂREASCĂ

            PREMIUL I

            AMZA GABRIELA ,        CLS.-   ,LICEUL TEORETIC "CAROL I", FETEŞTI

            DOBROTENCO VLĂDUŢ,   CLS. X D, GRUP ŞCOLAR TEODOR DIAMANT 

            BIŢĂ  ALEXANDRU              CLS. XI, GRUP ŞCOLAR TEODOR DIAMANT

            PREMIUL II

           GAVRILOIU CRISTIAN       CLS. XI, GRUP ŞCOLAR TEODOR DIAMANT

           
     PREMIUL III
     
    VROTEA NICOLAE                 CLS. XI, GRUP ŞCOLAR TEODOR DIAMANT